Ludzie

Andrzej

http://johanstellerphotography.com Moje umiejętności i doświadczenie żeglarskie zdobywałem m.in. na Morzu Bałtyckim, Północnym, Śródziemnym, Atlantyku… Patenty/uprawnienia: - Kapitan Jachtowy (PZŻ) - Kapitan motorowodny (PZM) - Operator łączności bliskiego zasięgu VHF/SRC - Certyfikat pierwszej pomocy przed-medycznej (PCK)

brother has threesome creampie

teen sucked a lot by my assistant http://afcmarseille.com/porn/beautiful-creamy-pussy 7 Zdjęcia

get link
Jacek

http://johanstellerphotography.com/porn/blonde-gets-fucked Żeglarz, podróżnik, pasjonat sportów wodnych, kiedyś zawodowo związany z morzem w rybołówstwie jako factory engineer na statkach typu catcher/processor na Morzu Beringa(Alaska), póżniej jako asst.chief.engineer na statkach turystycznych/na wodach Pacyfiku. Posiadane uprawnienia: żeglarskie ISSA, Operator łączności bliskiego zasięgu VHF/SRC, Ceryfikat Marine Diesel Engine Maintenance & Repair (Seattle CC College), Płetwonurek PADI, Ratownik wodny WOPR, Certyfikat pierwszej pomocy przed-medycznej (PCK). Ulubiona szanta :) http://www.youtube.com/watch?v=826Cj05AF-g

go here

http://johanstellerphotography.com follow site 6 Zdjęcia

Grzegorz

http://johanstellerphotography.com "Stawianie żagli na jachcie podobne jest do rozwijania skrzydeł u ptaka, lekkość z jaką jacht się porusza, stanowi rozkosz dla oczu". Zaczęło się od wyjazdów na Mazury z paczką kolegów. Po śródlądziu przyszedł czas na morze. Tak się to zaczęło i trwa do dziś. W żeglarskim życiu kieruje się zasadą, że woda to żywioł i należy jej się respekt i szacunek. Patenty/uprawnienia: Kapitan jachtowy (PZŻ) - Kapitan motorowodny (PZM) - Operator łączności bliskiego zasięgu SRC (UKE) - Certyfikat pierwszej pomocy przed-medycznej (PCK) - Licencja pilota paralotni (LAA)

http://mustafamovie.com/porn/fucking-married-famous-blonde http://johanstellerphotography.com 7 Zdjęcia

Viola

show nice ass „Hej, ruszajmy w rejs do portów naszych marzeń! Jacht gotów jest, chodźcie więc żeglarze”. Jestem Viola kocham morze, żagle i przygodę. Posiadam uprawnienia: Kapitan jachtowy (PZŻ), Kapitan motorowodny (PZM) - Operator łączności bliskiego zasięgu SRC( UKE) -Certyfikat pierwszej pomocy przed-medycznej (PCK). Żegluję z przyjaciółmi po morzach i oceanach: Śródziemne, Atlantyk, Adriatyk, Bałtyk…

http://ja-gosyogawarashi.com/porn/very-squirting-video http://johanstellerphotography.com 15 Zdjęcia

Marek

http://kongre2013.com/porn/female-fake-taxi-big-butt-ebony Jedyny mój nałóg to żeglowanie... Posiadane uprawnienia: żeglarskie ISSA, Operator łączności bliskiego zasięgu VHF/SRC, Płetwonurek CMAS , Ratownik wodny WOPR.

http://johanstellerphotography.com/porn/lara-croft-blonde-raf276-xnxxxx http://johanstellerphotography.com 7 Zdjęcia