Ludzie

Andrzej

Moje umiejętności i doświadczenie żeglarskie zdobywałem m.in. na Morzu Bałtyckim, Północnym, Śródziemnym, Atlantyku… Patenty/uprawnienia: - Kapitan Jachtowy (PZŻ) - Kapitan motorowodny (PZM) - Operator łączności bliskiego zasięgu VHF/SRC - Certyfikat pierwszej pomocy przed-medycznej (PCK)

7 Zdjęcia

Jacek

Żeglarz, podróżnik, pasjonat sportów wodnych, kiedyś zawodowo związany z morzem w rybołówstwie jako factory engineer na statkach typu catcher/processor na Morzu Beringa(Alaska), póżniej jako asst.chief.engineer na statkach turystycznych/na wodach Pacyfiku. Posiadane uprawnienia: żeglarskie ISSA, Operator łączności bliskiego zasięgu VHF/SRC, Ceryfikat Marine Diesel Engine Maintenance & Repair (Seattle CC College), Płetwonurek PADI, Ratownik wodny WOPR, Certyfikat pierwszej pomocy przed-medycznej (PCK). Ulubiona szanta :) http://www.youtube.com/watch?v=826Cj05AF-g

6 Zdjęcia

Grzegorz

"Stawianie żagli na jachcie podobne jest do rozwijania skrzydeł u ptaka, lekkość z jaką jacht się porusza, stanowi rozkosz dla oczu". Zaczęło się od wyjazdów na Mazury z paczką kolegów. Po śródlądziu przyszedł czas na morze. Tak się to zaczęło i trwa do dziś. W żeglarskim życiu kieruje się zasadą, że woda to żywioł i należy jej się respekt i szacunek. Patenty/uprawnienia: Kapitan jachtowy (PZŻ) - Kapitan motorowodny (PZM) - Operator łączności bliskiego zasięgu SRC (UKE) - Certyfikat pierwszej pomocy przed-medycznej (PCK) - Licencja pilota paralotni (LAA)

7 Zdjęcia

Viola

„Hej, ruszajmy w rejs do portów naszych marzeń! Jacht gotów jest, chodźcie więc żeglarze”. Jestem Viola kocham morze, żagle i przygodę. Posiadam uprawnienia: Kapitan jachtowy (PZŻ), Kapitan motorowodny (PZM) - Operator łączności bliskiego zasięgu SRC( UKE) -Certyfikat pierwszej pomocy przed-medycznej (PCK). Żegluję z przyjaciółmi po morzach i oceanach: Śródziemne, Atlantyk, Adriatyk, Bałtyk…

15 Zdjęcia

Marek

Jedyny mój nałóg to żeglowanie... Posiadane uprawnienia: żeglarskie ISSA, Operator łączności bliskiego zasięgu VHF/SRC, Płetwonurek CMAS , Ratownik wodny WOPR.

7 Zdjęcia